Technicko-obchodný zástupca

MENERT spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 100€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vedenie obchodných jednaní
- prezentácia spoločnosti a komunikácia s klientmi a odborná starostlivosť o nich
- analýza trhu, konkurencie, sledovanie trendov, predkladanie návrhov riešení
- obchodná činnosť, v spolupráci s cenovým oddelením príprava cenových ponúk, príprava ponúk do obchodných súťaží, interné objednávanie a realizácia úkonov potrebných pre z realizovanie zákazky
- v spolupráci s marketingovým oddelením príprava a tvorba obchodných materiálov a informácií

- Vstupné zaškolenie
- Zaujímavá práca so špičkovými produktmi v rôznych priemyselných segmentoch
- Silné zázemie a vysoká odborná podpora firmy
- Služobný automobil, mobilný telefón, notebook, stravné lístky, sociálny program
- Odborný rast a možnosť ďalšieho vzdelávania
- Stabilné a dlhodobé zamestnanie
- Kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Čítanie technických výkresov, koncepčné a technické myslenie
- Vzdelanie / prax v obore strojárstvo výhodou
- Vysoké pracovné nasadenie
- Predajné zručnosti a skúsenosti, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Orientácia na výsledok, ctižiadosť, cieľavedomosť, ťah na bránku
- Časová flexibilita, organizácia práce, ochota cestovať
- Ochota učiť sa novým veciam
- Lojalita, spoľahlivosť a dôkladnosť, zodpovednosť a pracovitosť

Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastnú divíziu strojárskej výroby, na výrobu izotermických kontajnerov na letiská do celého sveta, akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3476076  Megjelentetés dátuma: 9.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100€ + provízie