Obchodný zástupca

Melon agency s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude zabezpečovať kompletný servis pre klientov, v oblasti webových stránok – od samotného získania klienta, cez prebranie zadania na tvorbu webovej stránky, koordinácie spolupráce až po odovzdanie webu. Tam sa však práca nekončí. Naši obchodní zástupcovia dbajú o spokojnosť klienta aj po odovzdaní webovej stránky.

Počas skúšobnej doby základ 500€ / mesiac

- komunikácia s klientmi
- vykonávanie určených obchodných cieľov a plánov
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí

fix + provízia
firemné auto
firemný PC a telefón

Informácie o výberovom konaní

2-kolový výber

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- práca na počítači - na úrovni užívateľa - s MS Office a Internet

Sme agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti tvorby webových stránok. Našim klientom ponúkame pri tvorbe nového webu kompletný servis – od grafických a obsahových podkladov, až po samotné kódovanie stránky a s tým spojené úkony. Našim klientom sa snažíme pomôcť, často poradiť a navrhnúť pre nich najlepšie riešenie, aj na úkor nižšieho finančného benefitu. Preto sú naši klienti často aj naši priatelia, a tak k nim aj pristupujeme. Sme tím mladých ľudí, ktorí sa radi smejú, trávia spolu voľný čas a navzájom sa posúvajú osobnostne aj kariérne vpred.
ID: 3359854  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac