Pracovníci v stavebníctve

MEISSEN, s.r.o.

Miesto práce
17.Novembra 1300, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Stavbyvedúci pre kompletný priebeh stavebných prác od zakladania až po realizácie na kľúč - Panelové domy.
Hľadáme aj kompletné stavebné partie na realizáciu základov RD , strechy, sadrokartónov, zateplenia, obklady, dlažby a ostatných stavebných prác.
Miesto prác: Nitra
Práca zabezpečená dlhodobo. Momentálne sa realizuje 16 ks domov.

Hľadáme kompletné stavebné partie na realizáciu základov RD , strechy, klampiarčiny, zateplenia, sadrokartónov, obklady, dlažby a ostatných stavebných prác.
Práca zabezpečená dlhodobo. Momentálne sa realizuje 16 ks domov budúci rok 43 ks domov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

- znalosť stavebných a technických procesov
- znalosť práce v stavebníctve
- tesárske práce
- zatepľovacie práce

Stavebná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa výstavbou drevených domov s PUR panelmi . Domy sa realizujú od návrhu až po odovzdanie diela zákazníkom. Rozsah pôsobnosti je celé územie SR. Sídlo firmy Topoľčany. Viacej info na: www.meissen.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2308079  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou