Odborný administrátor eshopu

MEGAKUPA s. r. o.

Miesto práce
Trstená
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
750 EUR/mesiac+ provízie / finálna úroveň mzdy závisí od plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- marketingové aktivity - Google Ads, Heureka, Facebook atď.
- správa eshopu- spravovanie produktov, tvorba bannerov...
- administratívne práce
- obsluha zákazníkov eshopu
- aktívna podpora zákazníkov
- monitoring konkurencie

- práca na jednosmennej 8 hodinovej prevádzke v Trstenej od pondelka do piatku
- variabilný začiatok zmeny podľa voľby uchádzača medzi 7:00 až 9:00
- stabilné zamestnanie a príjem
- vždy fixná hodinová mzda podľa odpracovaných hodín
- koncoročné bonusy
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- priestor pre vlastný prínos a sebarealizáciu
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- individuálny prístup k zamestnancom
- možnosť nákupu tovaru za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny

Vybraní uchádzači o spoluprácu si budú môcť vyskúšať náplň práce u nás v kancelárii v Trstenej.
Následne po dohode môžu začať pracovať na živnosť alebo pracovný pomer.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti MEGAKUPA, s. r. o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne a zodpovedne pracovať na zverených úlohách
- všeobecný prehľad v marketingu - správa socialných sietí, google reklamy, heureka, facebook...
- práca v grafickom programe (program podľa voľby uchádzača, napr. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Affinity Photo atď.)
- prax v správe eshopu VÍTANÁ
- CHUŤ PRACOVAŤ

Naša spoločnosť sa zaoberá internetovým obchodom v oblasti náradia a vybavenia autodielní. Prevádzkujeme internetové obchody mojadielna.sk a automechanika.sk
ID: 4039916  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac