Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Ewals Cargo Care Shared Services Centre s.r.o.

Košický kraj, Košice, Nemecko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
od 1600eur netto mesacne ( 670 eur plat brutto, denná dieta 45-60eur (motivačný systém v závislosti od snahy a kvality, radi pomôžeme dosahovať hornú hranicu kedže naším cieľom je vysoká kvalita Vašej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič v MKD v rámci krajín EÚ
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- starostlivosť o zverené vozidlo (plachtové návesové súpravy)
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
- nonstop dispečing k dispozícii

práca v stabilnej a veľkej zahraničnej spoločnosti, PLATIME VŽDY NAČAS, rešpektujeme AETR, preprava vodičov na miesto výkonu práce je zabezpečené firemným minibusom, striedanie vodičov sa uskutočňuje v stredu v Zeebrugge, BE.

V rámci turnusoveho voľna má vodič 2 víkendy doma

Záloha 500eur na začiatku turnusu, ďalsia záloha vo výške 500eur v 4. týždni turnusu
Ťahače SCANIE, VOLVO a MERCEDES

Bonus 200eur za rok za jazdu bez nehody
Bonus 480eur za prácu v obdobi Vianočných sviatkov 23.12.-1.1.
Bonus 180eur ak vyjde turnus počas Veľkej Noci

Príspevok vo vyske 3% hrubej mzdy na Doplnkové dôchodkové poistenie

Vernostný bonus

Turnusy 6 týždňov + 2 týždne doma

Kontaktujte nás telefonicky, sms, t.č. 00421 903 989 560 prípadne emailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- psychologické vyšetrenie vodiča MKD
- lekárske vyšetrenie
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- zodpovednosť, flexibilita

Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. so sídlom v Košiciach a je medzinárodnou spoločnosťou poskytujúcou zdieľané finančné služby v rámci celej Európy.
Ewals Cargo Care Centrum zdieľaných služieb s.r.o. patrí do skupiny Ewals Cargo Care (so sídlom v Holandsku), ktorá je celosvetovo pôsobiacou integrovanou spoločnosťou poskytujúcou prepravné, logistické a skladové služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 559377  Megjelentetés dátuma: 20.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600eur netto mesacne ( 670 eur plat brutto, denná dieta 45-60eur (motivačný systém v závislosti od snahy a kvality, radi pomôžeme dosahovať hornú hranicu kedže naším cieľom je vysoká kvalita Vašej práce