Všeobecný lekár pre dospelých

mediZon s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
1600,- EUR pri úväzku na 5 dní v týždni. Nakoľko sa jedná o prácu na skrátený úväzok, výsledná mzda bude dohodnutá na základe počtu odpracovaných hodín a pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej a zabehnutej ambulancie v Bratislave hľadáme všeobecného lekára/ku pre dospelých (resp. internistu, geriatra, lekára bez atestácie po absolvovaní spol. intern. kmeňa).
Možnosť práce podľa dohody: 1 - 3 dni v týždni/ 4 hodiny denne. (+možnosť zaradenia do špecializačnej prípravy)
Vhodné pre lekára/ku na MD.

• Solídny prístup, veľká možnosť sebarealizácie
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne aj stabilné zamestnanie
• Príjemné pracovné prostredie s odborne zdatnou a príjemnou sestričkou

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Pošleme Vám obratom na odsúhlasenie Súhlas so spracovaním osobných údajov.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať uchádzačov vybraných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému takémuto uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Príjemné vystupovanie a príjemný propacientstský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, odbornosť
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Znalosť angličtiny výhodou

HBO Medical, s.r.o. prevádzkuje hyperbarickú komoru, kde sú pacienti liečení 100% kyslíkom v pretlakovom zariadení (v 12-miestnej hyperbarickej komore). Naše zariadenie má zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami. Naším cieľom je poskytovať zdravotnú starostlivosť v príjemnej, priateľskej atmosfére, v nadštandartných priestoroch s veľkým ohľadom na únosné pracovné zaťaženie zdravotníckych pracovníkov. Dbáme na nevyhnutnú dobu odpočinku a potrebu regenerácie členov nášho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3617266  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600,- EUR pri úväzku na 5 dní v týždni. Nakoľko sa jedná o prácu na skrátený úväzok, výsledná mzda bude dohodnutá na základe počtu odpracovaných hodín a pracovných skúseností uchádzača