Windows administrátor

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Košice
celková mzda minimálne 2100 EUR (1640 EUR základná zložka + 460 EUR variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva prevádzku a monitoring Informačných a komunikačných technológií (IKT) tak, aby bola zabezpečená dostupnosť požadovaná v podmienkach Dohody o úrovni služieb (SLA) v súlade s Information Technology Infrastructure Library (ITIL) procesmi;
• Zodpovedá za rýchlu a dôkladnú analýzu incidentov, navrhuje riešenie incidentov za účelom čo najrýchlejšieho obnovenia poškodenej služby;
o Aktívne analyzuje príčiny vzniku incidentov, vykonáva záznamy o priebežnom riešení a informuje používateľa o vyriešení;
o Vyhodnocuje dopad incidentov;
o Rieši požiadavky prijaté cez Service Desk (SD) alebo zadané ako pracovné príkazy, zodpovedá najmä za:
 Identifikovanie a spustenie vhodnej akcie na zabezpečenie vykonania náhradného alebo trvalého vyriešenia incidentu,
 Aktualizácia informácií o riešení incidentov a požiadaviek,
 Navrhovanie zaradenia poznatkov získaných pri riešení incidentov a požiadaviek do znalostnej databázy;
• Spracovanie požiadaviek na zmenu služby, návrh a komunikácia riešenia, implementácia riešenia
• Vytvára prevádzkovú a inštalačnú dokumentáciu ku prevádzkovaným riešeniam a produktom;
• Zabezpečuje integritu a správnosť údajov konfiguračnej databázy a to najmä
• Identifikuje riziká a definuje požiadavky na ich elimináciu či odstránenie;
• Realizuje bezpečnostné politiky a plány, zálohovanie, archiváciu;
• Participuje na rozvojových aktivitách a projektoch

Požadované zručnosti
• Znalosť správy Windows OS prostredí (server, klient), Active Directory prostredí
• Znalosť virtualizácie (VMware, Hyper-V)
• Znalosť sieťových protokolov a technológií (TCP/IP, DNS, DHCP, VLAN, firewalls, ...)
• Znalosť skriptovania na úrovni administrácie (Powershell, VB, cmd)
• Znalosť aktualizácie Windows Server prostredí prostredníctvom WSUS
• Znalosť zálohovania prostredí ideálne cez produkty Veeam
• Základné povedomie o IT bezpečnosti a bezpečnostných opatreniach
• Skúsenosti s prácou na projektoch a v rámci tímov

Vítané skúsenosti a zručnosti
• Znalosť ADFS a O365 služieb
• Znalosť administrácie MS SQL
• Znalosť administrácie MS Exchange
• skúsenosti z iných technologických oblastí

PONÚKAME VIAC
Keby sme tvrdili, že ponúkame iba prácu, tak by sme klamali. S prácou v MDX
totiž prichádza omnoho viac výhod ako len mzda či bonusy. Niektoré benefity
sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť (interne organizujeme tzv. náukobehy,
na ktorých kolegovia školia iných kolegov z tém, v ktorých sa vyznajú najlepšie).
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom
Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max
a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte
nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky,
či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane
súčasťou nášho MDX tímu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (pracovné skúsenosti, odborné znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Rozsah ďalších požiadaviek a činností:
• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení;
• Vlastná aktivita pri modifikácii požiadaviek a komunikácii so zákazníkom;
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii.

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3550891  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: celková mzda minimálne 2100 EUR (1640 EUR základná zložka + 460 EUR variabilná zložka)