IT projektový manažér (SW vývoj)

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
základná zložka mzdy je minimálne 2500 EUR + variabilná zložka 10% zo základnej zložky mzdy (pre túto pozíciu je to teda minimálne celková mzda cca 2750 EUR /2500+250/ - vždy závisí od konkrétneho kandidáta a jeho schopností (možnosť aj vyššej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice

Hľadáme senior Projektového managera, ktorý ma viacročné skúsenosti v priamom riadení komplexných projektov v oblasti vývoja softwaru, multiprojektov alebo portfólií projektov. Skúsenosti vyložene na dodávateľskej strane. Zodpovedného, komunikatívneho a samostatného lídra, ktorý má chuť dosahovať nové ciele, pomáhať pri elektronizácii zdravotníctva a využívať svoje riadiace skúsenosti pri nových zaujímavých projektoch.

1. Skúsenosti s komplexnými IT projektami, multiprojektami alebo portfoliami projektov
2. Skúsenosti v riadiacej pozícii na projekte 5 a viac rokov
o Implementačné projekty: vývoj SW, Integrácie, Infraštruktúra
o Prevádzkové projekty
3. Práca na dodávateľskej strane (nie na odberateľskej)
4. Zodpovednosť za všetky fázy na projekte
o zadanie a ponuka
o plánovanie a realizácia
o odovzdanie do supportu
o vyhodnotenie
5. Veľkosť projektov – cca 5 az 10 členné tímy
o objemovo cca 10.000 človekohodín
6. PM certifikácia výhodou (IPMA, Prince 2, PMI)
7. Windows office balíček advanced, Jira

Náplň práce všeobecne:
• zodpovednosť za dodanie projektu v dohodnutej kvalite, nákladoch a čase
- zodpovednosť za finančný profit projektu / nákladová časť projektu
- zodpovednosť za riadenie procesu inicializácie, plánovania, realizácie a ukončovania projektov u existujúcich ako aj nových zákazníkov
- zodpovednosť za plánovanie zdrojov, časový harmonogram a rozpočet projektu
- zodpovednosť za identifikovanie kritických miest projektu a navrhovanie ciest k ich eliminácii
- zodpovednosť za komunikáciu s interným projektovým tímom
- zodpovednosť za komunikáciu s projektovým tímom zákazníka
- zodpovednosť za riadenie dodávok subdodávateľov
- zodpovednosť za dodržiavanie metodík projektového riadenia
- zodpovednosť za včasnú eskaláciu problémov nadriadeným / vlastníkom projektu
- zodpovednosť za riadenie procesu zmien
- zodpovednosť za riadenie procesu minimalizácie rizík
• zastupuje spoločnosť pri komunikácii so zákazníkom na stretnutiach k príslušnému projektu;
• zodpovednosť za vytváranie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkom
• zodpovednosť za vytváranie projektových reportov a reportovanie Head of PM
• zodpovednosť za hodnotenie členov projektového tímu na základe určených Kľúčových indikátorov výkonnosti (KPI)

PONÚKAME VIAC
Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť.
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max
a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte
nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky,
či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane
súčasťou mediworxu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (relevantné pracovné skúsenosti a celkové znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení;
• Vlastná aktivita pri modifikácii požiadaviek a komunikácii so zákazníkom;
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii;
• DôLEŽITÉ: zodpovednosť, samostatnosť, leadership, organizačné a riadiace schopnosti

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3357814  Megjelentetés dátuma: 13.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy je minimálne 2500 EUR + variabilná zložka 10% zo základnej zložky mzdy (pre túto pozíciu je to teda minimálne celková mzda cca 2750 EUR /2500+250/ - vždy závisí od konkrétneho kandidáta a jeho schopností (možnosť aj vyššej mzdy)