Projektový koordinátor

mediworx software solutions, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
celková mzda minimálne 1000 EUR (900 EUR základná zložka + 100 EUR variabilná zložka). Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Eviduje a plánuje úlohy pre členov projektového tímu v určenom nástroji
• Monitoruje riešenie úloh projektového tímu a eskaluje problematické úlohy na Projektového manažéra;
• Dodržiava projektové procesy dohodnuté so zákazníkom
• Plánuje a monitoruje dodávku Služieb aplikačnej podpory (SAP) podľa pridelených projektov v súlade s pravidlami príslušnej Dohody o úrovni služieb (SLA) uzatvoreným so zákazníkom;
• Spravuje evidenciu Zmien v určenom nástroji k dodávke Služieb aplikačnej podpory (SAP) podľa priradených projektov:
o Overuje dostupnosť podkladov zo strany zákazníka,
o Zbiera podklady pre hrubé nacenenie,
o Zabezpečuje dodanie v dohodnutých termínoch,
o Podieľa sa na príprave detailného harmonogramu,
o Monitoruje a eskaluje kapacitné konflikty, príprava podkladov na stretnutie s Projektovým manažérom, pripravuje status reporty pre priradené projekty,
o Eviduje dôležité rozhodnutia vo forme poznámok k zmene, prípadne Pracovné príkazy (WO) či Servisné hlásenia (SC),
o Zabezpečuje správne priradenie požiadaviek na zmeny vhodným Analytikom zmien,
o Identifikovanie možných alternatívnych Analytikov zmien na posúdenie zmeny,
o Autorizuje nasadenie zmien do produkčného prostredia,
o Uzatvára zmeny;
• Monitoruje incidenty z prevádzky a testovania produktov pre pridelené projekty (podľa komponentov či CI) a zabezpečuje ich pridelenie riešiteľom;
• Pripravuje podklady na pravidelné stretnutia tímu (Stand-Up stretnutia);
• Pripravuje status reporty pre priradené projekty;
• Iné, s projektom súvisiace úlohy, podľa dohody s Projektovým manažérom.

Požiadavky na uchádzača:
• Skúsenosti s IT projektami - minimálne 3 roky v koordinačnej pozícii:
o Implementačné projekty: SW, Integrácie, Infraštruktúra,
o Prevádzkové projekty;
• Práca na dodávateľskej strane - nie na odberateľskej;
• Zodpovednosť za prevádzkové projekty alebo súčinnosť na
rozvojových projektoch;
• Komunikácia s tímom aj so zákazníkom;
• Skúsenosti s plánovaním a rovnomernou alokáciou členov tímu;
• Veľkosť projektov - cca 5 členné tímy.

PM certifikácia výhodou (IPMA, Prince 2, PMI)

PONÚKAME VIAC
Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť.
ŽIVOT MIMO PRÁCE
Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma.
PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA
Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia.
NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ
Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl.
No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max a polikliník ProCare.
BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA
mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona,
ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky, či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane súčasťou mediworxu :)

Ak to bude v našich silách, pokúsime sa odpísať všetkým uchádzačom. V prípade, že Vám neodpíšeme, je veľmi pravdepodobné, že ste u nás neprešli prvým kolom - odhad vhodnosti kandidáta na osobné stretnutie na základe životopisu (relevantné pracovné skúsenosti, technologické a procesné znalosti).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jira - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Rozsah ďalších požiadaviek a činností:
• Aktívny a inovatívny prístup k práci;
• Dôslednosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení;
• Vlastná aktivita pri modifikácii požiadaviek a komunikácii so zákazníkom;
• Profesionálne vystupovanie pri komunikácii.

mediworx software solutions, a.s. je IT spoločnosť zameraná na poskytovanie softvérových riešení so špecializáciou na zdravotníctvo. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006.

Niekoľkoročné skúsenosti pri vývoji a prevádzke informačných systémov pretavujeme do našich riešení. Stabilný tím považujeme za jeden z najdôležitejších pilierov spoločnosti.

Na to, aby sme si mohli udržať vysokú úroveň našich služieb, potrebujeme šikovných ľudí s potenciálom prinášať pridanú hodnotu. Preto vyberáme odborníkov s pravými ľudskými hodnotami. Sídlime v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3329112  Megjelentetés dátuma: 7.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: celková mzda minimálne 1000 EUR (900 EUR základná zložka + 100 EUR variabilná zložka). Mzda sa môže líšiť v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.