Kozmetička

MEDISKIN s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prestížna klinika, ktorá do svojho pracovného tímu hľadá ambicióznu, kreatívnu posilu, ktorá má skúsenosti v oblasti kozmetiky. Náplň práce spočíva v poskytovaní profesionálneho, odborného poradenstva v danej oblasti a taktiež vykonávaní tvárových a telových ošetrení. Podstatnú zložku pracovnej náplne tvorí práca s kozmetickou značkou Institut Esthederm.

Práca v príjemnom mladom kolektíve
Stravné lístky
Práca v centre mesta
Firemné benefity
Zaškolenie
Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kozmetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

skúsenosti so značkou Institut Esthederm, flexibilita, ambicióznosť, kreativita, chuť pracovať pre modernú estetickú kliniku, proklientské zameranie, príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, tímový hráč, anglický jazyk výhodou

Sme tu ako jedno z prvých centier estetickej a laserovej medicíny už od roku 2004. Ako renomovaná klinika prinášame len to najlepšie z najnovšieho vo svete estetickej medicíny a neustále rozširujeme portfólio našich služieb. Vždy volíme originálne verzie prípravkov aj ošetrení a používame tie najmodernejšie technológie. Ručíme za najvyššiu kvalitu služieb a neustále sa vzdelávame. Neexperimentujeme a rešpektujeme len overené postupy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2747402  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou