Kuchár/čašník

Medico Europe s.r.o.

Miesto práce
Reštaurácia Paprika, Štefánikova 54, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, od 3Eur a od 6Eur/hod na základe skúaeností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skūseného, samostatného kuchára a samostatneho čašníka.

Hľadáme pracovníkov/pracovníčky, ktorí pracujú so záujmom , ktorí by radi spájali tradičné a netradičné, ktorých baví variť.

Stravovanie, nápoje, platené nadčasy.
Pracovné smeny PO až PIA, ranná, poobedná, víkendy len akcie na základe dohody.
Možnosť flexibilného pracovného času, alebo práca na polovičný úväzok.

Odporúčame dohodnúť si telefonicky osobný pohovor, prísť na pohovor, oboznámiť sa s priestormi, náplňou práce. Mzdové podmienky sa budú konzultovať s uchádzačmi len na osobnom pohovore, nie telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, pozornosť, vnímavosť, všímavosť.
Spolupráca v kolektíve.
Ochota pracovať v službách, vnímať zákazníka ako hosťa.

Spoločnosť zaoberajúca sa poradenskou, konzultačnou činnosťou.
Prevádzkovanie kaviarne a reštaurácie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3189520  Megjelentetés dátuma: 7.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, od 3Eur a od 6Eur/hod na základe skúaeností