Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Fyzioterapeut

Medicínske centrum Sanus, s.r.o.

Miesto práce
Strečnianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, príp. podľa dohovoru
800 - 1 050 EUR/mesiac- Mzdové podmienky v závislosti od dosiahnutého stupňa kvalifikácie a dĺžky praxe - Systém jednoznačne definovaných výkonnostných príplatkov v závislosti od aktivity pracovníka s možnosťou výrazného navýšenia celkovej mesačnej mzdy - Odmeny - Funkčné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie liečebno-preventívnej zdravotnej starostlivosti v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia v rozsahu získanej kvalifikácie, v súlade s platnou legislatívou, v súkromnom nelôžkovom zdravotníckom zariadení s dlhoročnou tradíciou.

- Systém jednoznačne definovaných výkonnostných príplatkov v závislosti od aktivity pracovníka s možnosťou výrazného navýšenia celkovej mesačnej mzdy
- Odmeny
- Podpora ďaľšieho vzdelávania, možnosť osobného rastu
- Práca v príjemnom kolektíve
- Tímová spolupráca
- Jednosmenná prevádzka, voľné víkendy

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná aj pre absolventov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Súkromné zdravotnícke zariadenie poskytuje komplexnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť v odbore FBLR nepretržite od roku 1999 a je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3973354  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac