Farmaceut

MEDICAL PARK (AYKUT s.r.o. )

Miesto práce
Vlkanová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01/09/2019
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby (07:30-15:00)
* zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
* zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto informuje odborných zamestnancov lekárne,
* riadi a koordinuje zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
* zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
* organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
* spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia

Motivujúce platové ohodnotenie a odmeny
Vzdelávanie
Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
Sociálne výhody
Pracovné oblečenie
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti lekárenstvo a zdravodnictvo 15 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2698309  Megjelentetés dátuma: 26.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou