Recepčná so znalosťou angličtiny / nemčiny na komunikatívnej úrovni

MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING GROUP s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/D, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
- Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií.
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
- Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
- Zabezpečovanie komfortu pre hosti (poradenstvo, servis).
- Administratíva spojená s chodom recepcie.
- Asistencia lekárom a zdravotným sestrám.
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie a na pracovisku.

Práca v príjemnom, priateľskom prostredí laserovej chirurgie oka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- precíznosť, zmysel pre detail
- dobré organizačné zručnosti
- komunikatívnosť, ústretovosť
- práca v lekárskom prostredí výhodou

Spoločnosť prevádzkuje kliniku očnej mikrochirugie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3247419  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou