Dlhodobá a stabilná práca - Nastavovač výrobných liniek

MEDICAL GLASS, a.s.

Miesto práce
Agátová 22, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pred-príprava výrobnej linky
- udržiavanie produktivity výrobných zariadení
- nastavenie a udržiavanie procesných parametrov
- kontrola kritických parametrov vo výrobnom procese
- vyraďovanie (odpad) výrobkov, nadmerná spotreba materiálu
- práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny

- pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti,
- práca v tíme,
- príjemné pracovné prostredie,
- stravné lístky, dochádzkový bonus
- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-2 mesiacoch
- po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav:
* základný plat od 950Eur + mesačné bonusy do 130 Eur + štvrťročný bonus 50 Eur + gastrolístky v hodnote 3,60 Eur + doplnkové dôchodkové sporenie, narodeninové a vianočné darčeky
- neposkytujeme ubytovanie

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom zaslať nasledujúci text:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Medical Glass, a.s., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť a dochviľnosť

Medical Glass, a.s. je súčasťou talianskej spoločnosti Stevanato Group - spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou v oblasti výroby sklenených farmaceutických obalov : ampuliek a fľaštičiek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2804931  Megjelentetés dátuma: 12.6.2017