Junior teamleader - call centrum Banská Bystrica

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Termín nástupu
apríl-máj-jún
739 - 2 000 EUR/mesiac1./ od 739 EUR hrubá mzda FIX (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta). 2./ + 165€ trojmesačný nástupný bonus KPI, v ktorom sú zahrnuté základné kontrolné parametre ako dochádzka, úspešné zvládnutie testov pre školené produkty, počty realizovaných volaní počas sledovaného obdobia. Pokračovanie v KPI po skúšobnej dobe podľa výkonov kandidáta. 3./ Výrazne motivačný provízny systém od prvého realizovaného predaja. Priemerne viete získať z jedného predaného produktu/služby 10%, všetko závisí na type produktu na predaji existujúcim alebo novým zákazníkom. 4./ Priemerná výška provízií je od 550€, pričom horná hranica provízií nie je limitovaná. 550€ vo výpočte zahŕňa provízie aj nováčikov aj obchodníkov, ktorí sú s nami už niekoľko rokov. Šikovný obchodník si dokáže k svojej hrubej mzde zarobiť viac ako 1500€ na províziách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická komunikácia
- predaj digitálnej reklamy pre podnikateľské subjekty (B2B)
- ponuka celého spektra online produktov (Google reklama, Web stránky, Online katalógy, SEO.....)
- vytvorenie aj starostlivosť o pridelené B2B portfólio
- účasť pri zavádzaní nových produktov cez feedback od zákazníkov
- zúčastňovanie sa na tímových poradách
- aktívna účasť na školeniach a výborná znalosť produktového portfólia ako aj administratívneho spracovania zmlúv
- delenie sa o skúsenosti z obchodu s tímom
- poskytovanie spätnej väzby v rámci obchodu a produkcii
- denný reporting výkonov a činností
- možnosť kariérneho rastu

- pracovná doba pondelok - piatok 8:00-16:30 (prípadne 07:30-16:00)
- príjemné pracovné prostredie
- nové znalosti z internetového marketingu
- voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja
- Happy BirthDAY - 1 deň extra platené narodeninové voľno len pre teba
- súťaže o finančné odmeny
- súťaže o vecné odmeny
- školenia priamo na call centre
- vstupné školenie v trvaní 5 dní
- aktívny denný mentoring po dobu prvých 3 mesiacov
- následné pravidelné refresh školenia
- priateľskí a dynamickí kolegovia
- vekovo zmiešaný kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie
- teambuildingové aktivity (vianočný večierok, letný guláš, mikulášsky večierok pre deti...)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s už 25 ročnou tradíciou

Dávať energiu a vášeň do práce a mať ju aj super zaplatenú! Vedieť si plánovať aj svoj osobný čas, čas s rodinou a kombinovať to s pracovným! Mať možnosť ovplyvniť svoje peniaze na výplate! Asi takto sa dá popísať pozícia, na ktorú sa práve pozeráš. Máš už skúsenosti v obchode, baví ťa obchodovať a si líder v predaji? Chceš tieto skúsenosti a zručnosti ukázať aj nám a pretaviť ich v motivujúci finančný príjem? Chceš učiť ľudí a udávať tón v tíme? Tak hľadáme práve teba. Nemaj strach.

Sme jedna z mála digitálnych agentúr, ktorá sa zameriava na zákazníka komplexne a vie ponúknuť viac ako 25 ročný backround v pôsobení na Slovenskom a európskom trhu. Zákazníka preto bezhlavo netlačíme s predajom 1 typu produktu, ale nastavujeme pre neho riešenie po konzultácii spolu s ním podľa jeho cieľov a potrieb.

Ak online marketing ešte nie je tvojou silnou stránkou, nevadí, to ťa naučíme. Tvoje nasadenie a obchodné skúsenosti, ktoré máš sú dôležité a ak je obchod v tvojej DNA, tak využi svoje zručnosti na tejto pozícii, a buď obchodníkom, ktorý udáva trendy v digitálnom marketingu na Slovensku a v Čechách!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukázateľné obchodné zručnosti podmienkou
- výborné argumentačné, komunikačné zručnosti
- vyjednávacie schopnosti
- zvládanie stresových situácií
- zvládanie time managementu
- príjemný telefonický prejav
- pozitívny prístup k sebe a k okoliu
- tímový duch
- orientácia na dosahovanie cieľov

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063900  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac