Webeditor so záľubou pre SEO

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý vie čo je SEO a chce sa v SEO vzdelávať. Vie upraviť web stránku vo wordpresse, ale má skúsenosti aj s inými CMS systémami. Nie je len konzultant, no vie priamo upravovať veci v kóde a postaviť sa k problému ako ku výzve. Rád pracuje v rôznorodom osobnostnom tíme no aj naprieč oddeleniami. A chce rásť osobnostne i profesionálne.

Komunikácia s klientmi, s kolegami je súčasť každodennej práce a to telefonicky, osobne, online aj písomne. Vie si zatriediť čas a vie pracovať pod tlakom. Vie zdieľať svoje znalosti naprieč viacerými oddeleniami. Rozdeliť si efektívne čas. Jednoducho byť plnohodnotný člen tímu, ktorý je prínosom pre nové produkty, či zlepšenie produktov ktoré sú.

Ak odpovieš aspoň 5 krát na nasledujúce body áno, tak si ten pravý človek pre nás:
- Ovládaš CSS a HTML na profi úrovni. S media query si najlepší kamarát.
- Máš veľmi dobrú skúsenosť s wordpressom a vieš ako ho zrýchliť
- Vieš zistiť chyby na webe a navrhnúť riešenia
- Ak niečo nevieš, tak namiesto písania emailu sa pokúsiš radšej rýchlo vyhľadať riešenie
- Si flexibilný, rád sa učíš a zdokonaľuješ. V online svete je táto vlastnosť nevyhnutná.
- Vieš čo znamená skratka SEO bez nutnosti googlenia a ovládaš základy On-page SEO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikatívnosť na úrovni klientov aj kolegov
Spoľahlivosť pri samostatne vykonávanej práci
Samostatne vedieť rozložiť si čas a úlohy
Rýchlo sa učiť novým technológiám a vedieť sa prispôsobiť zmenám
Spolupracovať v tíme
Mať obchodného ducha je len výhodou

Pozícia nie je vhodná pre absolventa

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4058897  Megjelentetés dátuma: 14.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac