Senior mediálny konzultant - online marketing - call centrum Žilina

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Republiky 30, Žilina
Termín nástupu
asap
800 - 2 000 EUR/mesiacod 800€ fix (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta) + 50€ trojmesačný nástupný bonus + motivačný provízny systém od prvého obchodu + 1 deň extra platené narodeninové voľno. Priemerná výška provízií od 550€, pričom horná hranica provízií nie je limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická komunikácia a predaj produktov spoločnosti malým a stredným podnikateľom
- získavanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- pevne stanovená pracovná doba po-pia 8:00-16:30
- voľné víkendy a sviatky
- 1 deň extra platené narodeninové voľno
- súťaže o finančné a vecné odmeny
- bezplatné zaškolenie priamo na call centre
- pravidelné školenia a mentoring
- priateľské pracovné prostredie
- vekovo zmiešaný dynamický kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie
- teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou

Ste komunikatívny, baví Vás telefonovanie a máte talent a vášeň pre obchod? Chcete si ovplyvňovať časť Vášho príjmu vlastnou aktivitou? Učiť sa a získavať nové vedomosti v oblasti marketingu? Pracovať len cez týždeň so stabilnou pracovnou dobou a večer sa venovať svojej rodine a priateľom?

Tak neváhajte, pošlite nám svoje CV a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné argumentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
- preukázateľné obchodné zručnosti podmienkou
- výhodou skúsenosti s online marketingom
- príjemný telefonický prejav
- pozitívny prístup
- tímový duch
- orientácia na dosahovanie cieľov

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet, najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3846971  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac