Obchodný zástupca v teréne (BB, ZV)

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť terénu a lokality je výhodou
Aktívne vyhľadávanie kontaktov a stretávanie sa s potenciálnymi klientmi
Práca s databázou a jej rozširovanie
Vytváranie a budovanie obchodných vzťahov založených na dôvere
Vypracúvanie na mieru šitých ponúk
Vyjednávanie podmienok spolupráce vrátanie cenotvorby
Prezentovanie spoločnosti na akciách klienta, workshopoch, veľtrhoch
Pravidelné návštevy klientov a budovanie si dôvery
Záväzné a pravidelné porady zamerané na rast spoločnosti aj osobný rast
Pravidelné zúčastňovanie sa na školeniach mimo región
Schopnosť pracovať v sprievode nadriadeného
Pravidelné reportovanie a informovanie nadriadeného
Schopnosť zvládnuť vysoký objem zákaziek

Práca na hlavný pracovný pomer
Motivačný provízny systém – vyplácaný mesačne
Auto (aj na súkromné účely), notebook a mobilný telefón
Neobmedzená horná hranica provízií
Práca v dynamickej, modernej a stabilnej spoločnosti
Možnosť pracovať aj z domu
Komplexné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja

Ak máte vášeň pre obchod, milujete prácu s ľuďmi a radi sa zoznámite so zaujímavými ľuďmi v regióne, potom by toto zamestnanie mohlo byť pre Vás zaujímavé. Sme jedna z najväčších online marketingových spoločností s rýchlym rastom a veľkou flexibilitou na trhu. V Slovenskej republike pôsobíme už 26 rokov a náš najstarší produkt – Zlaté stránky – pozná úplne každý. Až 80 % produktov máme v online a pre firemných klientov zabezpečujeme kompletný online marketing aj firemnú identitu. Hľadáme ideálnych kandidátov, ktorí sa chcú učiť, získavať nové vedomosti v oblasti online a podieľať sa na našom rýchlom raste.

Uprednostňujeme vedomosti z oblasti marketingu či online marketingu, no nie sú nutnou podmienkou. Veľmi si vážime aj ľudí z iných odvetví a kandidáta, do ktorého sa rozhodneme investovať, radi vyškolíme.

Najlepší kandidáti sú motivovaní a vedia sa pochváliť výsledkami svojej práce. Hľadáme ľudí, ktorí čerpajú energiu z práce s ľuďmi, vytvárajú okolo seba pozitívnu atmosféru, sú optimistickí a chcú dosahovať ciele.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Najmenej trojročné skúsenosti s predajom alebo vynikajúce preukázateľné skúsenosti v konkurenčnom odvetví
Skúsenosti s rýchlym rastom spoločnosti
Silné verbálne komunikačné zručnosti a sociálne vnímanie
Sebadisciplína, organizovanosť a profesionálne vystupovanie
Dodržiavanie termínov stretnutí, schopnosť vcítiť sa do potrieb klienta
Výborné počítačové znalosti na užívateľskej úrovni
Uprednostňujeme uchádzačov s ukončeným bakalárskym či magisterským štúdiom
Vodičský preukaz a dobré šoférske zručnosti
Zmysel pre detail a snaha ďalej sa rozvíjať
Skúsenosti s manažmentom času

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2763205  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou