Administratívny pracovník - brigáda

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Miletičova 21, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
3,00€/hod., zvýšenie po zapracovaní a v závislosti od hodnotenia výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s dátami v rámci CRM systému.
- Vyhľadávanie informácií na Internete.

Informácie o výberovom konaní

• uprednostňujeme študentov vysokej školy
• máme záujem iba o dlhodobú spoluprácu
• flexibilný pracovný čas
• predpokladaná dochádzka cca 80 h/mesiac a viac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti – úroveň užívateľ
• práca s PC na platforme MS Windows
• MS Office: Excel/Outlook
• vyhľadávanie informácií na Internete - pokročilý užívateľ

Dôležité požiadavky
• schopnosť samostatne a načas riešiť zadané úlohy v požadovanej kvalite
• flexibilita

Doplňujúce požiadavky
• zodpovednosť
• schopnosť aktívneho vyhľadávania informácií

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2445478  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,00€/hod., zvýšenie po zapracovaní a v závislosti od hodnotenia výkonnosti