Office manager

MediaTech Central Europe, a.s.

Miesto práce
Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Termín nástupu
01.11.2022
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR mesačne ( závisí od skúseností a odbornosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva administratívnu a organizačnú podporu vedeniu spoločnosti,
- zabezpečuje a vybavuje komunikáciu a korešpondenciu riaditeľa spoločnosti podľa pokynov,
- zabezpečuje vykonanie úloh stanovených riaditeľom spoločnosti a vykonáva dohľad nad dodržiavaním termínov,
- aktívne vykonáva komunikáciu so všetkými internými líniami firmy,
- zodpovedá za vedenie pridelenej agendy,
- vyhotovuje zápisy z porád a pripravuje podklady pre vedenie spoločnosti,
- samostatne vybavuje operatívne záležitosti,

- príjemné pracovné prostredie a práca v mladom kolektíve
- teambuldingové aktivity
- zázemie stabilnej spoločnosti a know-how spoločnosti, pôsobnosť spoločnosti na celosvetovom trhu

Spoločnosť MediaTech Central Europe je popredným systémovým integrátorom audiovizuálnych technológií svetových výrobcov.
Ponúkame Vám prácu v stále rastúcej spoločnosti a Vy sa môžete stať súčasťou nášho tímu.
Pošlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- samostatnosť a dôslednosť pri plnení úloh

Naším poslaním je navrhovať a dodávať spoľahlivé riešenia v oblasti zvuku, audiovizuálnych systémov a najnovších technológií, ktoré prinášajú potešenie v pracovnom aj osobnom živote.
Spájame aktívnych a tvorivých ľudí, ktorí spoločne dosahujú výnimočné ciele.

www.mediatech.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4440079  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac