Asistentka predaja

MEDIAPRESS Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 - 840 EUR/mesiaczákladná mzda 700 EUR + výkonnostná odmena podľa zvolenej prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a služieb.

Odmeny za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok

Pri zasielaní životopisu prosím uveďte o ktorú prevádzku máte záujem:

Trafika Račianske mýto, hrubá mzda 800,-€
  • zakladná mzda 700€ + výkonnostná odmena do 100€
(v prípade záujmu možnosť pracovať aj na polovičný úväzok)

Trafika Blumentál (Mýtna ul.) hrubá mzda 840,- €
  • zakladná mzda 700€ + výkonnostná odmena do 140€

Trafika Podchod Trnavské mýto, hrubá mzda 800,- €

práca na zmennosť (krátky - dlhý týždeň)
mzda za prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a predajom služieb (Tipos, Ticketportal, Depo).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Augustin Bachraty
E-mail: poslať životopis
ID: 3966482  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac