Technicko–administratívny pracovník /Technicko–administratívna podpora

MEDIAN SK, s.r.o.

Miesto práce
Kremnická, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1000 EUR mesačne (700 EUR základná zložka mzdy, 300 EUR mesačné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás očakávame:
• Poskytovať technickú a administratívnu podporu respondentom (telefonicky, mailom, vzdialeným prístupom)
• Operatívne riešiť technické problémy
• Monitorovať prácu respondentov
• Komunikovať so servisnou opravovňou pri reklamáciách
• Evidovať, archivovať a riešiť administratívu
• Testovať SW aplikácie na zber dát

Ponúkame Vám:
• Možnosť sebarealizácie v stabilnej firme
• Práce na unikátnom projekte adMeter
• Priateľský kolektív
• Možnosť zdokonaľovať sa v angličtine
• Pracovné cesty do Prahy a Českej republiky
• Kariérny rast a prax v prestížnej spoločnosti
• Výkonnostné odmeny
• Stravné lístky sú samozrejmosťou.
• Ideálna pozícia pre absolventov

Rád(a) komunikujete s ľuďmi a keď niečo organizujete, ste vo svojom živle?
Chceli by ste pracovať aj na technickej podpore pre našich externých spolupracovníkov?
Bavilo by Vás pracovať na najprestížnejších prieskumoch, ktoré sa týkajú spoločnosti, politiky, médií alebo marketingu?
Ak ste na väčšinu týchto otázok odpovedali áno, tak by Vás mohla zaujať ponuka práce v týme SPRÁVY panelu adMeter v MEDIAN SK.

Na akom projekte budete pracovať:
Prestížny projekt adMeter pracuje s modernou technológiou audiomatchingu, ktorá umožňuje meranie počúvanosti rádií a sledovanosti TV v reálnom čase. adMeter je aplikácia v mobile previazaná na ďalšie zariadenie (PC, notebook, tablet, …), vďaka čomu meriame tiež návštevnosť webových stránok. Pre meranie vystavenia vplyvu outdoorovej reklamy, či prieskum dopravného správania a mobility využíva adMeter lokalizačné technológie, ktorými sú vybavené tzv. smartfóny.
Aktuálne dodávame dáta adMeter 1000 a z nich crossmediálne analýzy pre český trh od roku 2014. Pre slovenský trh je technológia pripravená a odpilotovaná. Momentálne prebiehajú intenzívne jednania s klientmi o vybudovaní reprezentatívneho panelu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• Pokročilá užívateľská znalosť operačných systémov (Windows, Android)
• Schopnosť detekcie SW a HW problémov
• Flexibilitu, kreativitu, tvorivé nápady, pozitívny prístup k pracovným úlohám
• Spoľahlivosť, precíznosť a ochotu stále sa učiť
• Prax v pozícii technickej podpory - výhodou
• Prax v anketárskej práci pre prieskumné agentúry - výhodou
• Samostatnosť a dôslednosť

Spoločnosť MEDIAN SK, s.r.o. patrí k popredným spoločnostiam v oblasti prieskumu trhu, médií a verejnej mienky. Okrem toho vyvíja rôzne analytické a plánovacie softvéry pre dôležitých klientov v oblasti reklamného priemyslu, bankovníctva, producentov potravín a spotrebného tovaru.
Ide o nadnárodnú spoločnosť, ktorej materská spoločnosť sídli v Prahe. Okrem činnosťí súvisiacich s priskumom trhu, prípadne vývojom softvérov sa spoločnosť MEDIAN SK zaoberá aj vývojom nových technológii ako takých. Jednou z nich je napríklad exkluzívny projekt adMeter (crossmediálne meranie), ktoré je na rozhraní prieskumu, marketingu, softvéru a elektrotechniky. Viac info na stránke www.median.sk
ID: 3644885  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR mesačne (700 EUR základná zložka mzdy, 300 EUR mesačné odmeny)