Pracujte na novej pobočke (Senica a okolie) - telefonický operátor

MediaCall s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista:

- pracuje na hlavný pracovný pomer (i skrátený) v kancelárii alebo aj doma
- aktívne ponúka a predáva produkty a služby už existujúcim klientom
- stane sa hlasom jednej z našich najväčších bánk alebo poisťovní a bude volať v ich mene

Ponúkame:

Flexibilná pracovná doba - pracuj kedy chceš, povieš nám to týždeň vopred.
HPP na 8, 6 alebo 4 hod denne alebo aj brigáda na DPP.
Mzda = fix 3,40 € / hod + výkonnostná zložka mzdy, ktora závisí len na Tebe a nemá strop!
Pre všetkých zamestnancov rad atraktívnych benefitov.

Príďte sa nezáväzne mrknúť, ako to u nás chodí - stačí odpovedať na inzerát a my sa Vám obratom ozveme.

Sledujte nás aj na Facebooku.

Teší sa,

Lucka

Pošlite hneď životopis, tešíme sa na Teba ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme:

- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- ste ochotní si zariadiť certifikát o sprostredkovanie úveru iného ako na bývanie od SNB, prípadne už certifikát vlastníte
- záujem o oblasť poisťovníctva a obchodu
- komunikačné zručnosti
- prax v priamom rokovaní s klientom (výhodou)

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3867946  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 3,4 EUR/hod.