Búrame mýty o call centrách. (Senica)

MediaCall s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pohodička v kancelárii, skvelá partia a telefonický kontakt so zákazníkmi z lukratívnej oblasti bankovníctva a poisťovnictva, ale aj mimo tento sektor. Nové svieže projekty, ktoré rozširujú portfolium aktuálnych klientov.

Flexibilná pracovná doba.

Príď zistiť, prečo je nám tu tak dobre a prečo chceš patriť k nám. Ochutnaj kúsok z našej rodinnej atmosféry a mrkni na náš facebook :-)
Organizujeme kopec akcii a pre zamestnancov máme super benefity

Čo sa presne predáva? Príď to zistiť, zásadne nepracujeme so studenými kontaktmi ;-)

Pracovná doba: Flexibilná (Po-Pia pracuj, kedy chceš)
Úväzok: HPP (8,6 alebo 4 hod denne) aj brigáda
Mzda = fix 3,30 € / hod + výkonnostne zložka mzdy, ktora závisí ľan na Teba a nemá strop!
Nástup: dohodou

Cítiš, že si náš človek?

Flexibilná pracovná doba, stravenky, možnost práce z domu, spoločné akcie a súťaže...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3729055  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac