Technický pracovník televízie - kamera, strih videa na PC

MEDIA COMPANY s. r. o.

Miesto práce
Hliny 1412, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba televíznych reportáží, spravodajských príspevkov a reklamných spotov. Výroba video záznamov, spracovanie.

Práca s profesionálnou televíznou technikou, získanie profesionálnej praxe, zaškolenie. Práca v dynamickej mediálnej oblasti.

Pracovné miesto sa bude obsadzovať formou osobného výberového konania s praktickou skúškou, ktorá sa bude konať v Považskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe After Effects - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, kreativita, záujem vzdelávať sa v obore. Technická zručnosť výhodou.

Regionálna televízia stredného Považia - www.tvpovazie.sk

Naším cieľom je poskytovať kvalitné televízne vysielanie divákom z kultúrneho, športového, spoločenského a politického života, ktoré pre svoju obsahovosť nedokážu zmapovať celoplošné televízie. Svojou regionalitou sme dostatočne blízko k divákovi, no na rozdiel od mestských infokanálov máme dostatočný záber, aby sme vytvárali bohatý a atraktívny program z regiónu, ktorý je divákom dostatočne blízky.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3753554  Megjelentetés dátuma: 3.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850