Performance špecialista / Manažér / Stratég

Media and Digital Services a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od tvojich skúseností! Príď nám o nich povedať a určite nájdeme spoločnú reč - model spolupráce je tiež na tebe (TPP / živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľať sa na tvorbe aj implementácii celkovej digitálnej stratégii klienta
• plánovať, nastavovať, optimalizovať a reportovať PPC kampane
• analyzovať výsledky kampaní, pripravovať odporúčania
• sledovať trendy a novinky, aktívne ich zapracovávať do kampaní
• komunikovať s klientom, kolegami a dodávateľmi
• prezentovať

ALE HLAVNE...
• u nás podporujeme talenty. Máš nápady? Sem s nimi, budeme ich chcieť vyskúšať.

Ukáž nám v čom si skvelý a my ti dáme priestor na realizáciu!

Čo môžeš čakať na oplátku?
• plat, ktorý bude odrážať tvoje skúsenosti (TPP / faktúra)
• motivačný systém dodatočného odmeňovania
• skvelý kolektív so zmyslom pre humor
• príjemný office, kalčeto, pingpong a šípky
• benefity (narodeninové voľno, 5 sick days, Multisport karta, pravidelné teambuildingy, odborné konferencie a rozvojové workshopy, príspevky na vzdelávanie)
• získaš komplexný pohľad nielen na online marketing, ale aj iné mediatypy
• možnosť hybridného pracovného času v kancelárii či na home office
• pracovať budeš pre TOP klientov na trhu - Poštová banka, 365.Banka, Prima banka, J&T Real Estate, Dôvera, Sedita, Bory Mall, Terno a mnohí ďalší

A HLAVNE...
• u nás nebudeš len číslo do počtu. Sme kolegovia, kamoši aj vzájomní kritici, ktorí sa podporujú a spoločne makajú na tom, aby sme boli stále lepší a klienti čo najspokojnejší.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme samostatného kolegu, ktorý sa nebojí výziev. Má zásobu nápadov a nebojí sa ich realizovať!

Ak už máš čo to odklikané v Google Ads, DV360 či Facebooku a Google Analytics ti nepríde ako španielska dedina, vieš čo je to PNO, CPA a CPC v tvojich kampaniach nestojí takmer nič :).... pošli nám tvoje CV!

MDS je druhou najväčšou mediálnou agentúrou na trhu. Spájame know-how odborníkov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami a pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov.

Sme silní v dátach a digitále, kde realizujeme komplexné služby brandových a výkonnostných kampaní, vrátane SEO a analytiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4064145  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac