Laborant molekulárnej biológie a genetiky

MedGen s.r.o.

Miesto práce
Ondrejovova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacvýška mzdy záleží od kvalifikácie a skúseností uchádzača, možnosť zýšenia mzdy po zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme mladého a ambiciózneho laboranta/laborantku s molekulárne diagnostickým zázemím.

Hlavné úlohy spočívajú v prevádzke bežnej genetickej diagnostiky ochorení u ľudí i zvierat.

Príjmeme absolventa, prax s prácou s DNA vítaná.

Znalosti nemeckého, ev. anglického jazyka, samostatnosť a komunikatívnosť sú vítané.

Prosíme o zaslanie životopisu a referencií na mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

genetika, molekulárna biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spektrum vyšetrení laboratória medgene pozostáva z klasických oblastí cytogenetiky a molekulárnej genetiky, ako aj z najnovších výdobytkov na analýzu DNA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1977476  Megjelentetés dátuma: 4.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac