Majster/-ka výroby

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové 255, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ možnosť ďalších mimoriadnych odmien + dovolenkový a vianočný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie výrobných zamestnancov vrátane plánovania zmien a zadelenie práce podľa ich kvalifikácie, riadenie výkonu zamestnancov
  • Dohliada na výrobnú činnosť a zabezpečuje, aby vyrábané produkty dosahovali, alebo prekračovali stanovené požiadavky kvality
  • Koordinuje proces kooperácií – objednáva, vystavuje doklady a zadáva údaje do IS
  • Administruje systém dochádzky

  • 13. a 14. plat po splnení interných pravidiel
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Možnosť štúdia cudzích jazykov
  • Využívanie wellness služieb v kúpeľoch Nimnica
  • Príspevok na stravovanie a pitný režim
  • Účasť na firemných akciách

Oslovovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Schopnosť riadiť a viesť tím podriadených
  • Dobrá tímová spolupráca
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
  • Proaktívny prístup a podpora nových nápadov
  • Zodpovedná, systematická práca, so striktným dodržiavaním daných postupov a predpisov
  • Ochota pracovať nad rámec povinností v prípade potreby

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3966483  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac