520 - 950 EUR

Operátor CNC stroja - sústružník

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové 255, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhuje CNC stroj a klasické sústruhy podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke, v prípade znalosti programovania aj programuje
• opracováva diely na CNC sústruhu alebo klasickom sústruhu podľa zadaného programu, technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu
• kontroluje a meria opracované diely
• podľa potreby označuje vyrobené diely
• nastavuje CNC sústruh, vymieňa prípravky, nastavuje náradie
• vykonáva základnú starostlivosť o stroje (čistenie, pravidelná kontrola náplní a ich doplnenie, hlásenie porúch)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520

- 13. a 14. plat
- Príspevok na stravovanie a pitný režim
- Možnosť ďalšieho vzdelávania
- Účasť na firemných akciách
- Využívanie wellness služieb

Životopis a motivačný list spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte e-mailovú adresu personálneho oddelenia uvedenú v Kontaktoch. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik-nastavovač

Počet rokov praxe

1 rok v strojárskej oblasti, kandidáti s praxou v obrábaní

- Čítanie technických výkresov (základné parametre)
- Znalosť programovania VÝHODOU
- Samostatnosť
- Časová flexibilita (práca na zmeny)
- Chuť a schopnosť učiť sa nové veci
- Manuálna zručnosť
- Dôslednosť a zodpovednosť v práci

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s viac ako 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Orlové 255
017 01 Považská Bystrica
ID: 3768480   Megjelentetés dátuma: 20.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   520