Obchodník drevárskych polotovarov

MEDEA TEAM s. r. o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiacDohodou + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie klientely
- komunikácia už s existujúcimi klientami
- nákup a predaj cez internet
- práca z kancelárie

- počítač
- telefón
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce ohodnotenie

- Životopis zasielať v slovenskom jazyku + v angličtine, alebo taliančine alebo nemčine.
- Na pohovor budú pozvaní len uchádzači s požadovanými znalosťami v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevársky premysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Od úspešného kandidáta požadujeme vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti. Proaktívny, zodpovedný prístup, spoľahlivosť. Prax nutná!

Spoločnosť MEDEA TEAM už viac ako 20 rokov prostredníctvom portfólia spoločností sprevádza zahraničných investorov pri operáciách v oblasti realitných investícií, pri delokáciách výroby a rozširovaní výrobnej činnosti na území Slovenska.

Našu profesionalitu zaručujú dlhoročné skúsenosti, silný podnikateľský duch, inštinkt, kreativita a kombinácia slovenských a zahraničných odborníkov.
Už niekoľko rokov sa orientujeme v drevospracujúcom priemysle kde sme dosiahli významné postavenie v rámci slovenského a zahraničného trhu a z tohto dôvodu hľadáme nových ľudí do nášho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3648178  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiacDohodou + provízia