IT podpora - Super user

Medasy s.r.o.

Miesto práce
Čajakova 26, 831 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k nášmu tímu, ktorý chápe potreby našich zákazníkov. Naše riešenia sú pre nich skvelým nástrojom na zlepšenie ich efektivity práce.
Príprava, inštalácia, údržba, administrácia a nastavenie Windows zariadení, komunikácia s klientom a riešenie situácií sú hlavnou náplňou tejto pozície.

• Príprava Windows zariadení pre zákazníka
• Realizácia inštalácií u zákazníka
• Telefonická a online podpora
• Analýza servisných hlásení a návrh / implementácia vhodného riešenia
• Monitoring a starostlivosť o zariadenia zákazníka
• Zdieľanie znalostí s ostatnými členmi tímu
• Riešenie servisných prípadov osobne u klienta

Plat dohodou.

• Práca v mladom tíme
• Školenia softvérových zručností
• Nákup odbornej literatúry
• Moderné pracovné podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilé znalosti OS Windows
- technické hardvérové zručnosti
- organizačný talent, ktorý je schopný stanoviť si priority a pracovať aj pod tlakom.
- komunikačné zručnosti pre kontakt so zákazníkom
- proaktívny prístup k práci
- vášeň pre moderné technológie a ochota rozvíjať svoje odborné znalostí v každom smere
- priateľský a otvorený prístup s úsmevom

Spoločnosť sa zaoberá vývojom a prevádzkou informačných systémov pre zdravotníctvo. Medzi hlavné produkty patrí vyvolávací a objednávací systém.
ID: 3360366  Megjelentetés dátuma: 17.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€