Kuchár

Medano s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Termín nástupu
ihneď
739 - 1 200 EUR/mesiacpracovný pomer na dobu určitú. • Vyučený v odbore kuchár • Základná znalosť AJ alebo NJ • Minimálne 2 roky praxe kuchára v a-la-carte reštaurácii • Skúsenosti s usporiadaním banketov výhodou • Znalosť odpovedajúcich legislatívnych predpisov EU, skúsenosť s implementáciou noriem HACCP • Čistý register trestov • Znalosť smerníc HACCP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za najlepšiu možnú prípravu jedál a zároveň ekonomické využitie všetkých produktov
• Prísne dodržiavanie noriem HACCP, nariadenie týkajúce sa potravín a jedál a hygienických predpisov
• Výroba / výrobný proces; predkladanie jedál, menu a bufetov
• Príprava a starostlivosť o bufety, zabezpečenie bufetov a doplňovanie chybujúcich položiek
• Neustála kontrola kvality produktov a jedál
• (Spolu) zodpovednosť za čistotu chladničiek, chladiacich jednotiek a osobného pracovného miesta
• Zodpovednosť za vzhľad, čistotu a upravenosť pracovného odevu a to nasledovne: protišmyková obuv, pracovné nohavice, pracovný rondon, pracovná kuchárska čiapka
• (Spolu)zodpovednosť za každodenné upratovanie a starostlivosť o vybavenie na osobnom pracovnom mieste
• Dôsledne dodržovať technologické postupy a kalkulácie jednotlivých pokrmov
• Dbať na správne zachádzanie so zvereným inventárom
• Zodpovednosť za efektívne hospodárenie so surovinami v kuchyni v závislosti na prevádzke a objednávkach
• Zabezpečenie optimálneho priebehu práce v kuchyni a samostatné zrealizovanie objednávok podľa ponukových listov
• Dobrá komunikácia so servisným oddelením za účelom optimalizácie procesov
• Dodržiavanie stanov HACCP, BOZP a PO
• Profesionálne, ekonomické a hygienicky bezchybné zaobchádzanie a podávanie jedál
Ďalšie povinnosti:
• Dodržiavanie pracovnej doby (včasné príchody na pracovisko)
• Evidencia dochádzky
• Lojalita a diskrétnosť
• Optimalizovať priebeh práce vedenie ku zvýšeniu produktivity
• Priateľský, korektný a ústretový prístup k hosťom, kolegom a spolupracovníkom
• Správne a profesionálne zaobchádzanie s vyškerím vybavením a materiálom
• Zamestnanec pozná a dodržuje pravidla týkajúce sa šatní, skriniek, jedálne a fajčenia
• Zamestnanec musí okamžite informovať svojho nadriadeného v prípade dôležitých incidentov alebo udalostí
• Predávať respektíve ináč od komunikovať informácie tretím osobám nie je možné
• Zamestnanec musí poznať správne postupy, ktorými je nutné sa riadiť v prípade zvláštnych udalostí (napr. požiar, krádež, nehoda) a musí jednať podľa nich
• Zúčastniť sa všetkých plánovaných schôdzí a školení
• Ako reprezentant spoločnosti sa nesmie zamestnanec chovať akýmkoľvek spôsobom, ktorý by mohol poškodiť alebo pošpiniť povesť spoločnosti
• Od zamestnanca sa očakáva, že bude ochotný výpomoci kdekoľvek to bude v jeho/jej oddelení potreba
• Dodržiavanie BOZP a PO, štandardov a smerníc spoločnosti
• Zamestnanec musí vykonávať ďalšie nutné úlohy, relevantné povinnosti alebo ad hoc úlohy, pokiaľ budú zadané nadriadeným alebo prevádzkovým manažérom

Mzda brutto 739,00 eur bude ešte upresnená pri osobnom pohovore plus benefity. Miesto výkonu práce je v areáli Slovakia Ring.
dátum nástupu dohodou.

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií na osobnom stretnutí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- Prevádzkovanie gastro zariadení v areáli Slovakia Ringu.
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových podujatí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál.
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na
priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním
pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy
3, v kempingoch triedy 3 a 4
ID: 4036512  Megjelentetés dátuma: 21.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac