Magistra v lekárni

Med Market s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva prípravu liekov na recepty aj do zásoby v zmysle zásad správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
Vykonáva výdaj liekov na recept, aj bez receptu s odbornou informáciou pacientovi.
Zabezpečuje kontrolu kvality liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie.
Kontroluje správnosť uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
Pomáha pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne.
Asistuje vedúcemu lekárnikovi a zástupcovi vedúceho lekárnika pri vykonávaní odbornej práce.

Hľadáme zamestnancov do novotvorenej lekárne v Banskej Bystrici. Pracovná doba pondelok- piatok 8.00 - 17.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárenstvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie voči zákazníkom

Med Market s.r.o. je spoločnosť, ktorá má povolenie na prevádzkovanie novovzniknutej lekárne v Banskej Bystrici a hľadá spolupracovníkov na prevádzkovanie lekárne .
ID: 3465937  Megjelentetés dátuma: 1.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 Eur