Asistent na oddelení controllingu

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
1.10.2021
739 - 1 350 EUR/mesiacpriemerná mzda na pozícii aj s odmenami sa pohybuje v rozmedzí 1250 - 1350 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola dodržiavania zákonnosti, účinnosti, hospodárnosti a efektívnosti pri hospodárení a nakladaní s majetkom firmy a dcérskych spoločností.
  • Vykonávanie kontroly v rámci plánu kontroly .
  • Dokumentovanie vykonaných kontrol a ich následné reportovanie.
  • Spolupráca s vedúcimi oddelení a s vedením pri navrhovaní efektívnejších postupov, ktoré minimalizujú riziko výskytu chýb.
  • Koordinovanie pracovníkov zodpovedajúcich za konkrétnu činnosť.
  • Zodpovednosť za implementáciu schválených a dohodnutých úloh.
  • Kontrola dodržiavania platných zákonov a nariadení ako BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a ochrany životného prostredia.
  • Koordinovanie, organizovanie, práce s tímom, ktorý má na starosti vnútropodnikové smernice .
  • Príprava kontrolných akcií, predkladanie návrhov kontrolných aktivít, vedenie kontrolných skupín a koordinovanie činností pri realizácii výsledkov kontroly.
  • Vyhodnocovanie činnosti na úseku kontroly, spracovanie výsledkov a príprava návrhov opatrení na odstránenie zistených nedostatkov v rámci súčasného legislatívneho stavu.

Finančné
  • obedy za 1 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné
  • kariérny rast, bezplatné parkovanie, balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, Zdravá výzva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, práca v moderných a klimatizovaných priestoroch.

Profesný životopis prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Výberové konanie bude viackolové. Upovedomení o výsledku pohovorov budú len uchádzači postupujúci do II. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, matematika, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti.
  • Znalosť základných legislatívnych noriem.
  • Schopnosť stanovovať priority, ciele, zlepšovať výkon vo vlastnej oblasti zodpovednosti.
  • Byť nositeľom a aktívnym spolutvorcom zmien a byť schopným riešiť problémy spoluprácou v rámci hraníc vlastnej zodpovednosti.
  • Komunikačné schopnosti.
  • Časová flexibilita.
  • Dôslednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v stresových situáciách.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Račeková
Tel.: +421377753111
E-mail: poslať životopis
ID: 3849011  Megjelentetés dátuma: 2.9.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac