Vedúci sekcie účtovného oddelenia (team leader)

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy 1000 eur + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mesačná mzda na tejto pozícii sa pohybuje v rozmedzí 1500 - 1800 EUR brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie samostatnej sekcie účtovného oddelenia. Tím pozostáva z 5tich účtovníkov. Sekcia sa zaoberá účtovaním viacerých spoločností (najmä dcérskych spoločností MED-ART).
  • Vedenie ľudí, ich výber, hodnotenie a rozvoj.
  • Kontrola správnosti zaúčtovaných dát pracovníkov tímu.
  • Zodpovednosť za správnosť účtovných procesov na oddelení.
  • Analyzovanie a navrhovanie riešenia identifikovaných nedostatkov.
  • Zostavovanie výstupov podľa potrieb vrcholového manažmentu spoločností.
  • Mesačný reporting vedeniu spoločnosti.
  • Kompletné vedenie účtovníctva, spracovanie účtovných uzávierok, závierok a daňových priznaní.
  • Iné účtovné úlohy.

upresníme pri osobnom rozhovore

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Pokladňa - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva a daňovníctva min. 5 rokov.
Skúsenosti s vedením ľudí.
Veľmi dobré komunikačné schopnosti.
Proaktívny prístup k novým úlohám.
Znalosť účtovných zákonov a operácií, podnikových procesov.
Precíznosť, presnosť, samostatnosť, analytické myslenie.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2773365  Megjelentetés dátuma: 19.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 1000 eur + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mesačná mzda na tejto pozícii sa pohybuje v rozmedzí 1500 - 1800 EUR brutto.