Poradca pre predaj/Sales Consultant

Meblik Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac- motivujúce platové ohodnotenie - hrubá mesačná mzda 900eur + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte predaj a máte radi každodenný kontakt s ľuďmi? Ak
ak ste na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, môžete sa stať súčasťou
tím jednej z najmodernejších nábytkárskych spoločností v Európe.

Potrebujeme človeka, ktorý:
• ľahko nadväzuje kontakt s ľuďmi,
• je nezávislý v a má hlavu plnú nápadov,
• 100% odhodlaný venovať sa svojej práci a implementácii
cielov,
• je k dispozícii
• a vie po poľsky alebo po anglicky(nevyhnutná podmienka), znalosť nemčiny
ďalšia výhoda,
• chce rozvíjať skúsenosti s predajom.
Prihláste sa teraz a :
• poradíte s výberom nábytku a doplnkov pre deti a tínedžerov,
načúvať potrebám klienta a pomáhať nám rozvíjať našu pozíciu
na slovenskom trhu s nábytkom
Čo dobré ponúkame?
• miesto, kde môžete rozvíjať svoje schopnosti (a získavať
nové),
• pracovná zmluva na plný úväzok v spoločnosti so zavedenou pozíciou na európskom trhu s nábytkom,
• pracovný motivačný systém odmeňovania - základ + bonus,
• cool a vynaliezaví ľudia, ktorí vám radi pomôžu,
• interné školenie na podporu vášho rozvoja.
Ak ste dynamický človek otvorený novým výzvam, pošlite nám nás
svoj životopis v angličtine alebo poľštine a súhlas so spracovaním
osobných údajov (doložka o ochrane osobných údajov)

Customer advisor in a store with furniture for children and teenagers

Place of work: Bratislava (OC Styla)
Salary: EUR 900 - 1,300 gross

You know sales and you like everyday contact with people?
If you answered yes to one of these questions, you can become a part of
a team of one of the most modern furniture companies in Europe.

We need a person who:
• easily makes contact with people,
• is independent in action and has a head full of ideas,
• 100% committed to his work and implementation-oriented
goals,
• is available,
• uses the Slovak mother tongue and knows Polish or
English (necessary condition), knowledge of German is an additional advantage,
• wants to develop sales experience.
• you will advise on the selection of furniture and accessories for children and teenagers,
listening to the client's needs and helping us develop our position
on the Slovak furniture market
What good do we offer?
• a place where you can develop your skills (and acquire
new ones),
• a full-time employment contract in a company with an established position in
the European furniture market,
• work motivating remuneration system - base + bonus,
• cool and inventive people who will be happy to help you,
• internal training to support your development.
If you are a dynamic person open to new challenges, please send us
your CV in English or Polish and consent to processing
personal data (Personal Data Protection Clause)

- motivujúce platové ohodnotenie - hrubá mesačná mzda 900eur + prémie
- stravné lístky za každý odpracovaný deň

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Naša spoločnosť sa špecializuje na detský a tínedžerský nábytok, s 15-ročnými skúsenosťami a zavedeným trhom po celej Európe dodávame vysoko kvalitný nábytok a doplnky pre deti všetkých vekových skupín

Studená 4B/18496
82104 Bratislava
ID: 4091460  Megjelentetés dátuma: 13.6.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac