Manažér prevádzky Meander thermal & ski resort Oravice

meander invest s.r.o.

Miesto práce
Aquapark Oravice, Vitanová-Oravice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
najneskôr 1.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme prevádzkového manažéra pre Thermal & Ski resort Meander Oravice. Hľadáme zodpovednú osobu so skúsenosťami v oblasti riadenia a zabezpečovania bezproblémového fungovania prevádzok.
Náplň práce:
- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzok aquaparku, skiparku, gastro a ubytovania
- riadenie ubytovanie v systéme HOREC
- riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
- znalosti v oblasti riadenia technologických zariadení /strojár, elektrotechnik/
- marketing v cestovnom ruchu, v oblasti služieb
- evidovanie skladových zásob potravín, bielizne, pomocného materiálu a prostriedkov v Bluegastro
- objednávanie revízií, údržbárskych a opravárenských prác u odborných firiem, preberanie výsledkov ich práce
- obstarávanie drobných opráv a poskytovanie ďalších služieb užívateľom objektu podľa dohody
- zodpovednosť za dodržiavanie procesov a postupov prevádzok
- dodržiavanie legislatívnych noriem
- príprava a organizovanie akcií
- komunikácia s dodávateľmi a vybavovanie objednávok
- spracovávanie denného reportu tržieb
- príprava podkladov a dokladov na spracovávanie objednávok a na uzatváranie obchodných zmlúv
-riadenie, centrálneho skladu, monitorovanie skladových zásob a ich porovnávanie s plánom a s požiadavkami zákazníka alebo organizácie v rámci riadenia logistických a distribučných procesov v Bluegastro
- spracovávanie podkladov pre účtovníctvo
- výpočty množstva jednotlivých surovín na pripravované jedlá
- zodpovedá za nákup surovín a tovarov a za technické časti prevádzky

Zamestnanecké vstupy do aquaparku a ski parku plus ďalšie benefity.

Miesto výkonu práce: Meander thermal & ski resort v Oraviciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Turizmus, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax s vedením gastro prevádzok a riadenia tímu. Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť.

Thermal & Ski resort Oravice je komplexným strediskom cestovného ruchu poskytujúcim zábavné, športové, relaxačné, liečebné, gastronomické a ubytovacie služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966201  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac