Dentálny hygienik

MDclinic a.s.

Miesto práce
Poliklinika JUH, Trenčín, Halalovka, Trenčín-Sídlisko Juh
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
10 - 25 EUR/hod.mzda od 10 € / hod - uvedená výška odmeny za hodinu je orientačná, odmena bude stanovená na základe dohody medzi zmluvnými stranami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DENTÁLNA HYGIENA
• Dentálna hygiena a ošetrenie parodontu
• Bielenie zubov
• Komplexné vyšetrenie pacientov
• Edukácia klientov
• Spolupráca so zubným lekárom

- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- koncoročný benefit
- "Telekom benefit"
- bonus za odporúčanie zamestnanca
- ostatné zamestnanecké benefity budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame :
- Možnosť nastaviť si flexibilne pracovnú dobu a objednávanie pacientov
- Vlastná moderne vybavená ambulancia . V pracovné dni (Po-Pia) vrátane recepcie
- Odborná podpora a nápomocný zubný lekár

Druh pracovného pomeru:
- Živnosť / Zmluva o spolupráci

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

prax výhodou

• Ukončené zodpovedajúce vzdelanie (výhodou je prax)
• Komunikačné zručnosti
• Samostatnosť
• Motivácia a nadšenie pre prácu
• Profesionalita a ľudskosť

MDclinic a.s. poskytuje vo svojich súkromných poliklinikách a zdravotníckych zariadeniach preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť, bez čakania s objednávaním na presný čas. Spoločnosť ponúka kvalitné zázemie v širokom rozsahu všeobecných lekárov a odborných špecialistov. Vo svojich zariadeniach poskytuje služby v rôznych medicínskych odboroch v nadštandardnej kvalite, vrátane pracovnej zdravotnej služby ako aj kurzov prvej pomoci.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4067200  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.