MS Windows server špecialista

MCW, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská, Vajnory
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1500 EUR, odmeny podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou zodpovednosťou bude zabezpečenie plynulého fungovania infraštruktúry na platforme MS Windows server a aplikácií, aktualizácia bezpečnostných záplat, riešenie incident tiketov a pomoc tímu pri migračných úlohách na projektoch. V rámci nášho tímu podpory a prevádzky budete podporovať a udržiavať IT infraštruktúru na úrovni L2 špecialistu. Budete spolupracovať s technickými pracovníkmi dodávateľov a internými technickými pracovníkmi pri príprave aplikačného prostredia pre testovacie a produkčné prostredie.
Výsledky Vašej práce budú dôležitou súčasťou dodávky kvalitných IT služieb pre klientov spoločnosti.
- implementácia, správa a migrácia prostredí systému Microsoft Windows System (Windows Server 2008 – 2016)
- rozširovanie, modernizácia a podpora hybridného cloudového prostredia Office 365, Sharepoint Online a OneDrive
- administrácia platformy Hyper-V
- Spolupráca na úlohách v rámci IT

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS, životné poistenie
- dodatočné pracovné voľná pri významných životných udalostiach

Svoj životopis s uvedením pozície prosím zasielajte do 25.02.2020 na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý
System Center Operations Manager (SCOM) - Pokročilý
Microsoft SCCM - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Počet rokov praxe

3

praktické skúsenosti s administráciou infraštruktúry na rôznych úrovniach architektúry,
- Administrácia tenant služieb v prostredí O365
- Znalosť a skúsenosť so Sharepoint Online a OneDrive riešením
- Znalosť základných služieb Windows ako AD, DNS, DCHP, FS, Print Server, LDAP, MS SQL, IIS
- Znalosť a skúsenosť so základnou správou storage riešení a sieťovej infraštruktúry
- Výhodou dobrá znalosť PowerShell a skriptovania
-analytické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť samostatne riadiť krátkodobé úlohy, práca pod stresom, tímový hráč

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním IT služieb najmä v sektore automobilového priemyslu. Spoločnosť patrí do skupiny spoločností Motor-Car na Slovensku.
ID: 3871163  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac