Junior konzultant

MCW, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Vajnory
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 EUR, odmeny do výšky 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia a zber informácii z jednotlivých oddelení spoločnosti (od klientov)
- Komunikácia a riadenie príprav prepojenia interných systémov s importérmi jednotlivých značiek v oblasti automotive
- Koordinácia prípravy aplikačného prostredia vzhľadom na potreby konkrétneho projektu/úlohy
- Administratívne spracovanie podkladov pre úlohy a projekty IT
- Tvorba plánu školení zamestnancov spoločností (u klientov) zameraných na využívanie aktuálnych IT technológii
- Administratívna podpora projektov migrácie na novšiu verziu systému Incadea vo všetkých spoločnostiach (u klientov)
- Správa zmlúv, objednávok a evidencia faktúr
- Spolupráca na úlohach v rámci IT

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS, životné poistenie

Svoj životopis prosím zasielajte e-mailom na [email protected] do 25.02.2020 spolu s uvedením pracovnej pozície , o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Znalosť a skúsenosť práce s MS Office 365 a jeho komponentov, prax v oblasti analýz a popisovania pracovných procesov, skúsenosti s nasadzovaním inf.systému ako kľúčový užívateľ výhodou, skúsenosti s koordináciou projektov výhodou, znalosť tvorby dokumentácie, analytické myslenie, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť samostatne riadiť krátkodobé úlohy, schopnosť pracovať v tíme, práca pod stresom, tímový hráč,praktické skúsenosti s podporou inf.systémov a užívateľov na úrovni L1

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním IT služieb najmä v sektore automobilového priemyslu. Spoločnosť patrí do skupiny spoločností Motor-Car na Slovensku.
ID: 3871011  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac