Hľadáme Branch Managera s obchodnými zručnosťami a skúsenosťou s vedením tímu!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur + variabilná zložka od 200 - 800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tímový hráč so zmyslom pre efektívnu prácu? Komunikácia je vašou silnou stránkou a máte prax vo vedení ľudí? Dokážete správne motivovať zamestnancov k lepším výkonom? Máte skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti obchodu? Pridajte sa k tímu medzinárodnej personálnej agentúry ako Branch Manager. Prax v oblasti ľudských zdrojov nie je podmienkou.

Čo bude vašou úlohou?
- Viesť tím 15 náborárov v call centre a na 2 pobočkách v Košiciach a Prievidzi.
- Organizovať, plánovať, kontrolovať ich plnenie úloh tímu
- Vyhľadávať nové zdroje a možnosti náboru zamestnancov
- Budovať vzťahy s odberateľmi na Slovensku, v Čechách a v Nemecku
- Analyzovať správanie kandidátov a aplikovať tieto poznatky v praxi
- Pracovať na zlepšovaní predajných zručností náborárov
- Zodpovedať za plnenie objednávok pre klientov na nábore dočasne pridelených zamestnancov pre všetky projekty na Slovensku a v Česku
- Aktívne vyhľadávať a realizovať vlastné nápady, ktoré vedú k zvýšeniu efektivity práce
- Miesto práce: Košice

- Mzda: 1 200 – 1 800 € brutto
Základná zložka mzdy: 1 000 € brutto (v závislosti od skúsenosti) + mesačné priemerné odmeny 200 – 800 €

Čo vám ponúkame?
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie v centre Košíc
- Mobilný telefón a notebook
- Priateľský tím kolegov
- Priestor pre sebarealizáciu a kreativitu - naša spoločnosť podporuje nové myšlienky
- Pre vašu prácu budete mať k dispozícii najmodernejšie technológie
- Kompletné zaškolenie
- Príležitosť kariérne rásť a vzdelávať sa
- Pravidelné teambuildingy
- Zázemie personálnej agentúry s 20-ročnou tradíciou, ktorá funguje v 6 krajinách strednej Európy (na Slovensku, v Česku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku a Maďarsku)
- Školenia, workshopy a možnosť pracovať na svojich komunikačných a manažérskych zručnostiach
- Priestor cestovať a navštíviť najväčšie a najdôležitejšie výrobné podniky na Slovensku a v Česku

V prípade záujmu o prácu mi prosím pošlite svoj životopis. Kontaktovať budem vybraných uchádzačov. Všetkým ďakujem za spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Manuvia sa špecializuje na nábor pracovnej sily v automobilovej výrobe, logistike a elektrotechnickom priemysle. Naši zákazníci patria medzi najväčšie firmy na svete v uvedených odvetviach. Máme ambíciu dostať sa medzi Top 3 personálne agentúry v strednej Európe. Pomôžte nám to dosiahnuť a staňte sa jedným z kľúčových manažérov v tíme!"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Čo od vás očakávame?
- Vynikajúce komunikačné a riadiace zručnosti
- Vysoké pracovné nasadenie
- Tímového ducha a zároveň schopnosť samostatnej práce
- Aktívny a cieľavedomý prístup k práci
- Orientáciu na výsledky a výkon tímu náborárov
- Zodpovednosť a strategické myslenie
- Efektivitu a vyhľadávanie riešení
Požadujeme od vás:
- Prax na podobnej pozícii v oblasti obchodu aspoň 5 rokov
- Riadenie tímu rôznej veľkosti aspoň 2 roky
- Znalosť MS Office na úrovni používateľa
- Anglický jazyk – úroveň B2 – (stredne pokročilá, komunikatívna úroveň)
- Chuť rozvíjať seba aj svoj tím

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3553365  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 Eur + variabilná zložka od 200 - 800 Eur