Máš rád HR oblasť a čísla Ti nerobia problém?

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so záujmom o HR analytiku a taktiež o ľudí. Máš možnosť stať sa členom malého HR tímu vo významnej spoločnosti!

- zabezpečovanie spracúvania a kontroly HR ukazovateľov výkonnosti
- podieľanie sa na špeciálnych projektoch spoločnosti
- príprava analýz na pravidelnej báze a ad-hoc analýz
- podpora a spolupráca HR oddelenia a mzdového oddelenia
- podpora a zastupovanie kolegov s inými HR kompetenciami

- výsledná zložka mzdy je závislá od skúseností kandidáta
- nadštandardné benefity spoločnosti
- možnosti osobného rozvoja
- vzdelávanie na pracovisku
- športové aktivity
- benefitová karta
- a množstvo iných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja a výroby spotrebného tovaru s tradíciou na trhu."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne 3-ročné skúsenosti s HR analýzami a reportingom
- pokročilá úroveň MS Excel
- anglický jazyk na úrovni B1
- analytický typ
- tímový hráč
- vysoký osobný drive a motivácia k rozvoju

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3466036  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mes