Prípravár zákaziek/Rozpočtár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevziať od zákazníka požiadavky na realizáciu, ponuku, resp. na spracovanie projekčného riešenia
- návrh a spracovávanie riešení slaboprúdových a silnoprúdových technológií pre zákazníka
- spracovávanie cenových kalkulácií a špecifikácii na silnoprúdové a slaboprúdové technologické vybavenie stavieb
- príprava a kreslenie elektrotechnických výkresov v AUTOCAD-e.
- zabezpečenie materiálu na realizáciu predmetnej zákazky, príprava objednávok materiálov na zákazku, kontrola faktúr na zákazku
- koordinácia s oddelením skladu pri vyskladňovaní materiálu na zákazku.
- operatívne riešenie vzniknutých nezhôd, zmien,...
- včasná príprava a zabezpečenie podkladov na odovzdanie zákazky

- možnosť kariérneho rastu,
- práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

- spoločnosť sa špecializuje na budovanie moderných, inovatívnych a vzájomne prepojených (inteligentných) silnoprúdových a slaboprúdových inštalácií pre administratívne objekty, bytové komplexy a obchodné centrá"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- SŠ s maturitou alebo VŠ, odbor elektrotechnické
- pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý má brigádne prax v obore
- ovládanie programu AutoCAD na pokročilej úrovni
- AJ - mierne pokročilý
- tímová spolupráca
- samostatnosť, zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3335354  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mes