Hľadáme šikovného Mechnika/ Elektrotechnika s aktívnym Nemeckým jazykom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž elektrorozvodných skriní CNC sústruhov
- Kabeláž a osádzanie riadenia Sinumerik do strojov
- Prenos softwérového systému riadenia a oživenie CNC systému
- Nastavenie a preskúšanie funkčnosti elektroniky CNC sústruhov
- Programovanie riadenia a oživenie CNC systému
- Po zapracovaní prevádzanie aj servisných prác na CNC strojoch
- Udržiavanie technickej dokumentácie (Sj/Nj)
- Riešenie technických zmien s dodávateľmi a zákazníkmi (Sj/Nj)

- Dôkladné zaučenie aj v prípade menších skúseností
- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Po skúšobnej dobe a zaučení možnosť osobného a profesijného rastu
- Príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky
- Príspevok na dopravu
- Pracovná doba 7:00 - 15:30

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre nášho významného klienta, spoločnosť zameranú na montáž CNC sústruhov, hľadáme šikovného a dynamického Elektrotechnika/ Mechatronik, ktorý by časom postúpil aj na vedúcu pozíciu. Nutný je komunikatívny cudzí jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie:
- Stredoškolské, prípadne Vysokoškolské vzdelnaie v odbore
elektrotechnika
- Prax v oblasti elektrotechniky

Nemecký jazyk na hovorovej úrovni, prípadne anglický jazyk na hovorovej úrovni

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Komunikatívna a ambiciózna osobnosť
-Technická manuálna zručnosť
- Precíznosť a spoľahlivosť
- Skúsenosť s riadením Siemens výhodou
- Tímový hráč

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov