SW Inžinier - PLC programátor alebo Programátor C/Javascript/SQL

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Stará Turá, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je popredným svetovým poskytovateľom plynovodov, elektriny a vodomerov a s tým súvisiacich komunikačných, sieťových a softvérových riešení.
Hlavnou náplňou práce je pomáhať priemyselným inžinierom zodpovedných za hardvér so softvérovými riešeniami a systémovou integráciou (SAP, výrobné stroje),t.j.:
- zabezpečenie prepojenia a vzájomnej komunikácie medzi výrobnými zariadeniami a výrobným informačným systémom (MES) s ohľadom na aktuálne potreby
- konverzia funkčných požiadaviek pre nové výrobné linky
- vedenie a vykonávanie PLC – MES prepojenia pri implementácií projektov
- nastavania výrobných liniek, príprava noriem a dokumentácie
- operatívne riešenie problémov podľa aktuálne vznikajúcich potrieb
- efektívna komunikácia a kooperácia s ostatnými funkčnými tímami s cieľom zabezpečiť plnenie potrieb či už externých, alebo interných zákazníkov

- 13. plat
- flexibilná pracovná doba
- zaučenie odborníkmi v Nemecku /počiatočné 3 mesačné školenie/
- príspevok na šport a kultúru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania /automatizácia, mechatronika, elektrotechnika, IT/
- prax na obdobnej/rovnakej pozícii min. 1 rok
- skúsenosti s PLC programovaním alebo programovaním v jazyku C, Javascript alebo SQL/
- AJ na komunikatívnej úrovni, NJ výhodou
- technické myslenie
- analytické myslenie
- vysoká miera nasadenia, samostatnosť, asertivita, odolnosť voči stresu a zmysel pre zodpovednosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3256754  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.