Plánovač kvality junior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prievidza, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre významnú spoločnosť, jedného z najväčších subdodávateľov automobilového priemyslu.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Realizácia projektu súvisiaca s pokročilým plánovaním kvality v projekte zákazníka
(APQP, koncepciami kvality, požiadavky na čiastkové komponenty ...) v spolupráci so skúseným plánovačom kvality
- Vydávanie plánovacích dokumentov súvisiacich s projektom pre zákazníka
(Q-rozpočet, Q-kapacita, plánovanie Q-úloh, príprava Q-Gate, ...)
- Prvotný odber vzoriek a odber vzoriek technických zmien pre interné aj zákaznícke
použitie
- Vydávanie plánu kontrol
- Skúšobné dokumentácie pre bežiaci projekt
- Definícia a usporiadanie špecifikácií projektov a testovacích zariadení, vrátane
analýzy systému merania (MSA)
- Štruktúrovaná analýza súčasného stavu kvality (interne, u zákazníka závode)
- Podpora zákazníckeho tímu pri príprave na interné, či externé audity (QM-systém,
systém ochrany životného prostredia)

- Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a dlhoročnou históriou
- Kvalitný proces zaškolenia
- Práca v príjemnom kolektíve
- Sociálny program
- 13-ty a 14-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské prípadne vysokoškoslké vzdelanie, ideálne technického zamerania
- Prax a znalosti v oblasti kvality veľkou výhodou
- Anglický jazyk, alebo Nemecký jazyk aspoň na komunikatívnej úrovni (B1)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov