SAP ABAP Developer / atraktívna mzda (Bratislava alebo Praha) (flexibilná pracovná doba)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Praha, Bratislavský kraj, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre špičkovú medzinárodnú IT/konzultačnú spoločnosť hľadáme SAP ABAP Developera s praktickými skúsenosťami.
realizácia technického consultingu;
realizácia analýzy a návrh zákazníckych riešení;
implementácia zákazníckych riešení;
účasť na zákazníckych projektoch;
príprava zákazníckej dokumentácie;
školenie koncových užívateľov;
realizácia správy a údržby systémov

pozícia je vhodná pre SAP Developera s 2-3 a viac ročnou skúsenosťou;
flexibilná pracovná doba;
množstvo benefitov;
termín nástupu dohodou;
atraktívna mzda;
miesto výkonu práce Bratislava alebo Praha;
práca v príjemnom prostredí a tíme skúsených expertov;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Prestížna medzinárodná IT/konzultačnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

minimálne 2-ročná skúsenosť s developmentom v systéme SAP;
výhodou znalosti OO ABAP, SAP BSP, WEBUI alebo Webdynpro,
taktiež je výhodou znalosť salesforce.com;
ukončené VŠ vzdelanie technického, elektrotechnického alebo IT smeru;
aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka;
analytické a procesné myslenie
komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne jednanie, vystupovanie, zodpovednosť;
schopnosť pracovať ako samostatne tak aj v tíme.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov