Technický a obchodný reprezentant (strojárstvo)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 spolupráca v rámci vyhľadávania nových obchodných partnerov, pracovných
príležitostí a zákaziek spolu so sales oddelením, oblasť trieskového obrábania
(frézovanie, sústruženie a zváranie),
 prezentácia a propagovanie a predaj výrobných a montážnych kapacít/možností,
 spracovanie zákazníckych dopytov a objednávok,
 práca cca 80% office a 20% terén,
 plnenie stanovených obchodných cieľov,
 poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom,
 kalkulácie vyrábaných dielov a montážnych zostáv podľa zákazníckych špecifikácií,
 kontakt s externými zákazníkmi a s materskou spoločnosťou v Nemecku,
starostlivosť o vybraných zákazníkov,
 každodenná komunikácia v nemeckom/anglickom jazyku,
 spolupráca s ostatnými oddeleniami (nákup, programovanie, výroba...),
 potrebné zaškolenie v materskej spoločnosti ako aj v Nitre,

 stabilná medzinárodná spoločnosť,
 flexibilný pracovný čas,
 13. plat,
 atraktívny odmeňovací systém,
 školenia,
 sociálne benefity spoločnosti,
 vzdelávanie,
 teambuildingové akcie,
 jazykové kurzy,
 práca v mladom kolektíve,
 možnosť kariérneho rastu,

Informácie o výberovom konaní

www.linkedin.com/in/martinajopekova

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

 nemecká spoločnosť založená v roku 1981, pôsobiaca medzinárodne,
 spoločnosť pôsobiaca v Nitre od roku 2009,
 oblasť výroby súčiastok/produktov trieskového obrábania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

 min. SŠ vzdelanie strojárskeho zamerania,
 znalosť technológie trieskového obrábania a skúsenosti v strojárskej výrobe,
 anglický ALEBO nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni,
 práca na rovnakej/obdobnej pozícii výhodou,
 príjemné vystupovanie, technické myslenie, flexibilita,
 ochota cestovať (Rakúsko, Nemecko),
 chuť vzdelávať sa,
 samostatnosť,
 ústretovosť,

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2625938  Megjelentetés dátuma: 27.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou