Programátor a vývojár

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 255 - 2 501 EUR/mesiacod 1255€ brutto (mzda v inzeráte je len orientačná, vždy závisí od skúseností kandidáta, každého sa budeme snažiť posudzovať na základe nadobudnutých zručností) + bonusy podľa interných predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na automatizácii všetkých procesov využívaných pri inkase pohľadávok a ich kombináciách
- zvyšovanie efektivity procesov spoločnosti
- testovanie a vytváranie IT súčastí na technologický rozvoj spoločnosti
- príprava spoločnosti na robotizáciu (chatbot, telefonický robot a pod.)
- správa 4 spoločností na SK aj v zahraničí

mobil
notebook
sick day
free Christmas day
masáže vo firme
fresh fruit day
iné benefity podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Expert
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

2

Microsoft Excel – expert, T-SQL – pokročilý, VBA – pokročilý, znalosť SSMS a SQL server sú výhodou, analytické myslenie, iné počítačové znalosti sú výhodou

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3553413  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 255 - 2 501 EUR/mesiacod 1255€ brutto (mzda v inzeráte je len orientačná, vždy závisí od skúseností kandidáta, každého sa budeme snažiť posudzovať na základe nadobudnutých zručností) + bonusy podľa interných predpisov